Alimente & Băuturi
Compară 1.714 produse din categoria Alimente & Băuturi pe trove.ro. Comparăm prețuri din 11 magazine partenere ca să găsești cea mai bună ofertă. Brand-uri populare: Monin, Asir și Marie Brizard. Filtrează după preț, brand și disponibilitate ca să găsești exact ce cauți.
1.714 produse
-34%Twinings
Ceai Twinings Superblends Focus 18*2g
de la 14,64 RON
22,13 RON
1
În stoc
-26%Lavazza
Cafea Lavazza Macinata Qualità Rossa 250g
de la 31,31 RON
42,40 RON
1
În stoc
-15%Marie Brizard
Whiskey William Peel Marie Brizard 40% Alc. 0.2L
de la 33,87 RON
39,89 RON
1
În stoc
-35%Caffo
Rosso Liguria Santa Maria Al Monte Caffo 15% Alc. 1l
de la 84,13 RON
129,26 RON
1
În stoc
-36%Lavazza
Cafea Lavazza Boabe Crema e Aroma 1kg
de la 101,51 RON
159,51 RON
1
În stoc
-25%Mazza
Mazare Mazza 400g
de la 4,34 RON
5,79 RON
1
În stoc
Acqua Panna
Apa Plata Acqua Panna 0.5l
de la 6,37 RON
1
În stoc
FUCHS
Sofran Fire Fuchs 0.3G
de la 21,38 RON
1
În stoc
-33%Fernet Branca
Branca Menta 28% Alc. 1L
de la 139,66 RON
207,15 RON
1
În stoc
-25%Beluga
Beluga Botanicals Trandafiri & Lime 30% Alc. 0,7L
de la 293,17 RON
391,39 RON
1
În stoc
-20%Fernet Branca
Branca Menta 28% Alc. 0.7L
de la 121,34 RON
151,23 RON
1
În stoc
-34%Cazcabel
Tequila Anejo Cazcabel 40% Alc. 0.7l
de la 195,17 RON
297,14 RON
1
În stoc
-55%Eau de Provence
Vin Rose Eau De Provence 6l
de la 1.139,41 RON
2.541,00 RON
1
În stoc
-11%Tenuta Luce
Vin Rosu Luce Brunello 2019 1.5l
de la 1.789,42 RON
2.018,27 RON
1
În stoc
-58%San Marzano
Vin Rose Tramari Rose Di Primitivo Salento San Marzano IGP by Giampaolo Sgura 0.75l + cutie
de la 70,31 RON
168,65 RON
1
În stoc
-30%Pogues
Whiskey Blended Streams Of Whiskey Pogues 40% Alc. 0.7L
de la 82,75 RON
118,86 RON
1
În stoc
-11%Tenuta Luce
Vin Rosu Lux Vitis 2019 0.75l
de la 1.323,15 RON
1.492,41 RON
1
În stoc
-46%Borghetti
Sambuca Borghetti 38% Alc. 0.7l
de la 74,40 RON
138,92 RON
1
În stoc
-39%Tenuta Luce
Vin Rosu Lucente 2020 0.75l
de la 145,03 RON
237,86 RON
1
În stoc
-41%Bankhall
Whisky Single Malt Bankhall 40% Alc. 0.7L
de la 70,28 RON
119,37 RON
1
În stoc
-10%Tenuta Luce
Vin Rosu Luce 2021 1.5l
de la 1.896,58 RON
2.106,25 RON
1
În stoc
-40%Porto Cruz
Vin Rosu Gran Cruz Anglais Porto Cruz 10YO 0.75l
de la 114,47 RON
189,33 RON
1
În stoc
-35%Kikkoman
Sos de Soia Dispenser Kikkoman 150ml
de la 16,93 RON
26,05 RON
1
În stoc
-35%Kikkoman
Sos de Soia Fara Gluten Kikkoman 150ml
de la 13,72 RON
20,96 RON
1
În stoc